Tikroji naujos kartos saulės įdegį suteikianti pudra, visiems žinoma pavadinimu Egipto žemė 9 gr. Padidinti

„EGYPTIAN GLOW“ Tikroji naujos kartos Egipto saulės įdegį suteikianti pudra 9 g

Nauja prekė

 „EGYPTIAN GLOW“ Tikroji naujos kartos Egipto saulės įdegį suteikianti pudra 9 g

 

 

Smulkiau

24,60 € su PVM

Apie prekę

„EGYPTIAN GLOW“ tikroji naujos kartos egipto saulės įdegį suteikianti pudra 9 G

• Pudra, kurią visos moterys žino Egipto žemės įdegio efektu, užpatentuota ir pradėta gaminti nuo 1980 m. JAV “Egyptian Earth” originaliu pavadinimu.

• Naujos kartos pudra - be parabenų, naftos produktų ir silikono!

• 9 ir 14 gramų įpakavimuose!

• Natūralios, švelnios egiptietiško įdegio spalvos!

• Lengviau pasiima teptuku, lygiau dengiasi ant odos, suteikia matinį įdegio efektą!

 

„Egyptian Glow“ - aukščiausios kokybės švelnų Egipto saulės įdegį suteikianti deginto molio pudra, užpatenuota ir gaminama Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo 1980 m. “Egyptian Earth” originaliu pavadinimu. 

 

Pirmąją Egipto žemės įdegio efekto tipo pudrą Amerikos gamintojai sukūrė remdamiesi senovės Egipto ir Didžiosios Karalienės Faraonės Kleopatros grožio puoselėjimo filosofija. Egipte dažėsi ir vyrai  ir moterys, aukštuomenė ir varguoliai, naudodami brangiai ir pigiai kainuojančias kosmetikos priemones. Rausvindavo skruostus, piešdavo ant vokų, pailgindavo akies liniją.

 

„Egyptian Glow“ - Saulės įdegis be saulės! Tai degintas molis, praturtintas proteinais, aliejais ir vitaminais. Jie suteikia odai lygumo ir glotnumo, padeda pasisavinti drėgmę, veikia kaip antioksidantas ir neužkemša porų.

 

Naujos kartos deginto molio „Egyptian Glow“ matinė įdegio efekto pudra savo sudėtyje neturi parabenų, naftos produktų (parafinum liquidum, mineral oil), silikono (dimethicone) ir yra visiškai nepanaši į presuotą pudrą ar skaistalus. 

 

Išskirtinė matinė pudros spalva suteikia odai natūralų, šviesiai rusvą, švelnų Egipto saulės įdegio atspalvį (tinka net ir labai šviesiai odai).

 

„Egyptian Glow“ pudrą, kuri žinoma visame pasaulyje, patartina naudoti žiemą ir vasarą, kaip odos apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių.

 

Naudojimas: teptuką reikia lengvai ir švelniai glausti šonais prie pudros ( jokiu būdu netrinti), tam kad paimti nedidelį jos kiekį. Jau su pirmu brūkštelėjimu, ant odos atsiduria toks pudros kiekis, kiek reikia veidui padengti. Pakartotinai dengiant odą, lengvais sluoksniais vieną po kito, įdegio ef,ektas stiprėja. Pudros paviršius purkštas perlamutriniu mikro-sluoksniu dėl prekinės išvaizdos, tik pradėjus dažyti sluoksnis nusivalo, pudra tampa matinė, neblizgi. Ši pudra  naudojama ir kasdieniniam, ir profesionaliam makiažui.

 

Ši, naujos kartos „Egyptian Glow“ pudra, apie kurią tikrai visi esate girdėję pavadinimu Egipto žemės įdegis - BE MINERALINĖS ALYVOS, SILIKONO IR PARABENŲ!

 

Sudėtis: Titanium oxide, iron oxides (red, yellow, black), Cornstarch, Mica, Fragrance.

 

 

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

„EGYPTIAN GLOW“ Tikroji naujos kartos Egipto saulės įdegį suteikianti pudra 9 g

„EGYPTIAN GLOW“ Tikroji naujos kartos Egipto saulės įdegį suteikianti pudra 9 g

 „EGYPTIAN GLOW“ Tikroji naujos kartos Egipto saulės įdegį suteikianti pudra 9 g